Comprem edificis a Barcelona i Madrid

Comprem edificis a Barcelona i Madrid

A Renta Corporación som experts en l’adquisició, rehabilitació i venda d’actius immobiliaris. Des de fa més de 30 anys comprem edificis a Barcelona i altres capitals del país. Per això, si vens el teu edifici a Barcelona, podem ser el teu millor aliat.

Per què comprem edificis a Barcelona?

Des de fa més de 30 anys analitzem el sector immobiliari per a aprofitar les millors oportunitats que ens ofereix el mercat. Actualment som líders en la compra d’edificis a Barcelona i Madrid.

Comptem amb el reconeixement i l’experiència necessària per a tancar tot tipus de negociacions amb particulars i empreses. La nostra trajectòria ens situa com una de les companyies amb més experiència i millor posicionada per a col·laborar en projectes immobiliaris.

Davant una demanda cada cop més professional, basem la nostra activitat en un procés de compra d’edificis, rehabilitació i posterior venda amb l’objectiu de revaloritzar els actius immobiliaris que s’han quedat obsolets.

Podem afirmar que actualment Madrid i Barcelona són dos mercats particularment atractius per a la inversió. Per tant, és un bon moment per a buscar rendibilitat d’actius immobiliaris que tinguis en propietat.

Existeixen moltes raons per les quals col·laborar amb nosaltres. A continuació, detallarem les principals característiques que ens diferencien d’altres actors del sector.

Ens diferencia la rapidesa en totes les gestions

Quan rebem una petició, el nostre equip de professionals analitza el teu cas individualment per a respondre amb una primera oferta orientativa en menys de 48 hores. Sempre tractem que el procés d’adquisició de l’actiu sigui el més àgil possible.

Assessorament continu

El nostre equip de professionals t’assessorarà i aconsellarà sobre la millor manera de procedir des del punt de vista operacional i tributari mantenint una comunicació contínua durant tot el procés.

Transparència en tots els processos

Mantenim la transparència en tots els tràmits que duem a terme. En qualsevol moment podràs consultar la informació real de l’operació i comentar amb professionals qualsevol dubte.

Professionalitat i prestigi

Comptem amb un reconegut prestigi en el sector immobiliari. El nostre equip gestor amb vinculació històrica a la companyia compta amb un alt grau d’especialització i un profund coneixement dels principals mercats immobiliaris. D’aquesta manera, podem aportar solucions proactives a les anàlisis de situacions delicades.

Actualment tenim la confiança de particulars, empreses, institucions i agents immobiliaris, que pensen en nosaltres a l’hora de vendre o comprar edificis a Barcelona o Madrid, així com en altres capitals de província del país.

Ara ja saps per què comptar amb Renta Corporación per a vendre el teu edifici a Barcelona. Si vols més informació, contacta’ns i t’atendrem encantats!